Cariera ta in Rovere Mobili!

cariereOamenii sunt cea mai importanta resursa a unei organizatii.

Misiunea HR

Ne dorim sa avem in permanenta oameni pasionati de ceea ce fac, care pun suflet si care stiu ca o cariera inseamna mai mult decat un simplu job.

Pentru noi conteaza ca fiecare angajat, client , candidat sa simta ca stilul nostru rafinat i se potriveste.

SALES PROJECT MANAGER - Bucuresti, Timisoara, Brasov, Pitesti

Esti o persoana pasionata de vanzari si de amenajarea si estetica spatiilor?

Ești comunicativ, creativ, atent la detalii si dornic să inveti si sa asimilezi experiente noi?

Alatura-te companiei noastre si vei face parte dintr-o echipa de frumoasa, tanara si de succes, cu ajutorul careia vei evolua la nivel profesional si personal

Candidatul ideal

Studii superioare finalizate

Abilitati de comunicare, negociere si gestionare

Abilitati tehnice (masuratori, viziune in spatiu)

Descrierea jobului

Intocmirea ofertelor

Negocierea contractelor si gestionarea intregului proces comercial

Mentinerea si imbunatatirea permanenta a relatiei profesionale cu clientii existenti si dezvoltarea unei relatii de afaceri cu cei noi

Mentinerea legaturii cu departamentele de suport de Marketing, Logistic, Financiar pentru buna desfasurare a activitatii curente

Indeplinirea targetului lunar.

Front desk Officer-Bucuresti

Pachet office - nivel avansat

Cunostinte de contabilitate primara (experienta minima 1.5 ani)

Cunostinte de gestiune a stocurilor (experienta minima 1.5 ani)

Limba engleza - nivel conversational.

Descrierea job-ului:

Asigura interfata cu clientii si colaboratorii

Incaseaza bani de la clienti, cash sau prin POS

Tine evidenta registrului de casa si se asigura de corectitudinea acestuia

Intocmeste avize si tine gestiunea magazinului

Arhiveaza si organizeaza documente

INGINER OFERTARE/PROIECTARE - Bucuresti, Cluj si Constanta

Studii superioare tehnice finalizate

Persoana cu gandire analitica, atenta la detalii

Persoana motivata, orientata catre performanta

Pasiune pentru vanzari

Experienta in design de mobilier constituie avantaj

Analiza si intelegerea proiectului

Realizarea masuratorilor in spatiu

Propunerea de amenajare cu mobilier a spatiului conform solutiilor de design Rovere si a cerintelor clientilor

Realizarea ofertelor de pret

Lansarea de comenzi catre furnizori si urmarirea derularii acestora

Asigurarea trainingului si evaluarea performantelor echipei de vanzari pe parte tehnica

Doar candidatii selectati vor fi contactati pentru un interviu, restul de aplicatii fiind pastrate in baza de date a companiei pentru oportunitati viitoare.

Trimite CV-ul cu fotografie la:

E-mail: hr@roveremobili.it